Radijo stotis RUSRADIO LT


Nacionalinė Lietuvos radijo stotis, priklausanti „Radiocentro” grupei. Tai pirma radijo stotis Lietuvoje, grojanti muzikinius kūrinius ir bendraujanti su klausytojais rusų kalba. RUSRADIO LT kuria autorinę programą ir transliuoja „Novoe radio“ laidas.

www.rusradio.lt


RUSRADIO LT autorinės laidos
ŽINIOS

Šiokiadieniais kas valandą 06:00-18:00

RUSRADIO LT naujienų tarnybos rengiamos žinios, pagal naujienų agentūrų BNS, ELTA bei portalų ru.delfi.lt ir lrt.lt teikiamą informaciją.

Žinių redaktoriai: Natalija Akulova ir Jevgenij Rusakov.

DRUSKA IR PIPIRAI

Соль и перец

Šiokiadieniais 06:00-09:00

Energingą rytą užveda Gintaras Zukas ir Ernest Alesin. Populiari ryto programa su prieskoniais. Daug naujienų: mokslo ir šou pasaulio įvairenybės; Lietuvos aktualijos – rimtai, kartu ir satyriškai; bei apie viską, kuo gyvena Lietuva ir kas rūpi visiems. Ir, žinoma, daug linksmų konkursų bei nepakeičiama populiarioji rubrika specialiai vaikams.PATI GERIAUSIA DIENA

Самый лучший день

Šiokiadieniais 14:00-16:00

Įdomiausios muzikinės istorijos, aktualiausios dienos socialinės temos ir puiki nuotaika su klausytojų mėgstama laidos vedėja Veronika Maksimova.LAIKAS NAMO

Пора домой

Pirmadieniais-ketvirtadieniais 16:00-19:00

Vakaro programa keliaujantiems namo. Laidą veda populiarus televizijos pokalbių laidų vedėjas Aleksej Šachmatov. Gera nuotaika po dienos darbų – garantuota. Dienos įvykių apžvalga, populiariausia rusiška muzika ir konkursai.


TIKRAS PENKTADIENIS

Большая пятница 

Penktadieniais 16:00-18:00

Veronikos Maksimovos laida, kurioje aptariami svarbiausi savaitės įvykiai šalyje, karščiausios socialinių puslapių temos. O taip pat: artėjančio savaitgalio kultūros renginių anonsai, muzikiniai sveikinimai ir klausytojų mėgstama rubrika “Lombardas”, kurioje klausytojai keičia įvarius daiktus į RUSRADIO LT suvenyrus.

ASMENINIAI SVEIKINIMAI

Личные сообщения

Šiokiadieniais 13:00-14:00 ir savaitgaliais 14:00-17:00

Klausytojų ypač mėgstama laida. Čia kiekvienas radijo eteryje gali pasveikinti savo artimuosius, perduoti linkėjimus, padovanoti muzikinį kūrinį ar tiesiog užsisakyti savo mėgstamą dainą. Laida, kurioje patys klausytojai tampa radijo laidos didžėjais.SAVAITGALIO RYTAS

Утро выходного дня  

Šeštadieniais 8:00-11:00

Autorinė Aleksejaus Šachmatovo retro laida. Apie tai, kokius filmus rodė 1997 m., kas yra jo-jo, su kokia daina atlikėja Valerija šovė į populiarumo viršūnę – įdomiausi praėjusio dvidešimtmečio įvykiai, muzika ir mados.BALTIJOS HITŲ TOP 20

Балтийский хит-парад

Penktadieniais 18:00-20:00 ir šeštadieniais 12:00-14:00

Portale rusradio.lt klausytojai balsuoja už jiems patikusias dainas, skambančias radijo eteryje. Oleg Šišlov laidoje paskelbia klausytojų išrinktą savaitės populiariausių muzikinių kūrinių 20-tuką.


STILINGAS VAKARAS

Вечер в стиле…  

Penktadieniais 20:00-23:00

Kokia muzika šiandien karaliauja šokių aikštelėse – apie tai autorinėje Ernesto Alesino laidoje. Viskas apie naujausią ir madingiausią šokių muziką.


RUSRADIO LT transliavimo dažniai

  • 105.6 FM Vilniuje
  • 100.4 FM Kaune
  • 90.6 FM Klaipėdoje
  • 105.8 FM Šiauliuose
  • 103.7 FM Panevėžyje
  • 89.9 FM Ukmergėje
  • 101.3 FM Varėnoje
  • 104.4 FM Dieveniškėse
  • 98.3 FM Visaginas
  • 90.9 FM Utena

RUSRADIO LT auditorija


RUSRADIO LT klausomiausia

RUSRADIO LT  – klausomiausia radijo stotis Vilniuje ir jo apskrityje!

KANTAR TNS 2019 žiema-pavasaris radijo auditorijos duomenys